Zapraszamy przedstawicieli branży farmaceutycznej i rynku medycznego do udziału w spotkaniu poświęconemu roli benefitów pozapłacowych, które stały się jednym z głównych elementów rywalizacji o kandydatów i są dzisiaj rynkowym standardem.

Jak rozwinąć swoją karierę dzięki programom MBA? Zapraszamy na wystąpienie Artura Skiby podczas spotkania Executive MBA Alliance 23 maja w Warszawie. 

Już po raz drugi angażujemy się w akcję zbiórki książek dla fundacji Zaczytani. Wszystkich kandydatów oraz partnerów biznesowych, którzy między 15 a 21 maja planują spotkanie w jednym z naszych biur zachęcamy do włączenia się w akcję!

Wrocław to wiodące w Polsce centrum innowacji, silny ośrodek akademicki, miasto o największej w kraju ilości centrów badawczo – rozwojowych firm krajowych i globalnych, lider w dziedzinie zgłoszeń patentowych. Co stanowi o tak mocnej pozycji Wrocławia i Dolnego Śląska? Jaki jest potencjał regionalnej infrastruktury badawczo - rozwojowej? Jaka jest kondycja i potrzeby przedsiębiorców, realizujących projekty badawczo - rozwojowe?

Do naszych wyróżnień dołączyła wczoraj czwarta z kolei Gazela Biznesu. Co to oznacza? Jesteśmy w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce!

 

We have the pleasure to inform that just a year after entering Hungarian market, our sister company, Enloyd, took 11th place in Budapest Business Journal top recruitment agencies ranking. Enloyd operates in Hungary and Germany. As the sister company of Antal, Enloyd shares the same approach to the recruitment of professionals and managers. Owing to a strong tradition of narrow specialization, its consultants are experts in specific sectors and disciplines.

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj